Lieve leden en ouders,

Op zondag 18 mei is het weer Kwarekkendag! Deze dag wordt georganiseerd door het Gewest (de overkoepeling van verschillende Chiro’s uit de omgeving binnen het verbond Kempen). Het is een super leuke reuzechiro aan de Beeltjens te Westerlo.
Dit is een dag vol plezier samen met kinderen uit alle Chiro’s van de buurt.

Jullie worden verwacht aan de Beeltjens in Westerlo om 9u45 en om 17u mogen jullie terug opgehaald worden.

Indien het niet mogelijk is om vervoer te regelen voor uw zoon/dochter, dan mag u altijd iets laten weten op: hoofdleider@chiroramsel.be (jongens) of hoofdleidster@chiroramsel.be (meisjes) en dan proberen we een oplossing te zoeken.

Wat moet je meenemen?
– Doe zeker je Chiro uniform aan!
– Er wordt ter plaatse een lunch en een vieruurtje voorzien, dus je hoeft geen lunchpakket mee te geven
– Neem wel voldoende drinken mee!
– Een regenjasje als het die dag kan regenen of zonnecrème als het mooi weer wordt.
– Deze dag kost 5 euro, gelieve dit over te schrijven op de algemene rekeningnummer: BE83 7339 1019 8015 met mededeling: naam van het lid + afdeling + kwarekkendag 

Vergeet je kind niet zo snel mogelijk in te schrijven op onze site bij ‘inschrijvingen’!

Wij kijken er alvast naar uit!
De leiding