Inschrijvingen

Maak je keuze

Als er actieve inschrijvingen zijn, dan kan je deze hieronder terugvinden.
Klik op de titelbalk en het gekozen formulier zal zichtbaar worden.

Schaatsen

Vergeet de dag zelf niet €5 euro mee te nemen!

Gelieve onderstaande info in te vullen.



 

Reeds ingeschreven

Nr Voornaam Naam Afdeling

1 Enora Boon Ribbelmeisjes

2 Anna Pauwels Ribbelmeisjes

3 Iyara Garello Ribbelmeisjes

4 Noa Bruyndonckx Ribbelmeisjes

5 Lara Van der Staey Ribbelmeisjes

6 Myrthe Luppens Ribbelmeisjes

7 Bernd Vander Elst Ribbeljongens

8 Skyler Wouters Ribbeljongens

9 James Franckx Ribbeljongens

10 Xander Depré Ribbeljongens

11 Vincent Luyten Ribbeljongens

12 Willem Bouwen Ribbeljongens

13 Bram Windelinckx Ribbeljongens

14 Marjet Verlinden Speelclubmeisjes

15 Fena Van den Heuvel Speelclubmeisjes

16 Kato Bruyndonckx Speelclubmeisjes

17 Tess Serré Speelclubmeisjes

18 Aranka Garello Speelclubmeisjes

19 Marie Bouwen Speelclubmeisjes

20 Gloria Vankrunkelsven Speelclubmeisjes

21 Bo Heylen Speelclubmeisjes

22 Lentl Vanderbist Speelclubmeisjes

23 Jessy van Putten Speelclubmeisjes

24 Lennert Vander Elst Speelclubjongens

25 Lars Follon Speelclubjongens

26 Matteo Voet Speelclubjongens

27 isaac vercammen Speelclubjongens

28 Rik Hendrickx Speelclubjongens

29 Wannes Reynders Speelclubjongens

30 Tisse Louis De Roover Speelclubjongens

31 Rune Matthijnssens Speelclubjongens

32 Lesse Van Aerschot Speelclubjongens

33 Stef Windelinckx Speelclubjongens

34 Liam Vermeylen Speelclubjongens

35 Ferre Aertgeerts Speelclubjongens

36 Victor Boeckx Speelclubjongens

37 Liam Lambrechts Speelclubjongens

38 Dora Verlinden Kwiks

39 Noor Van den Heuvel Kwiks

40 Noor Van den Heuvel Kwiks

41 Fleur Van Genechten Kwiks

42 Louise Pauwels Kwiks

43 Amélie Bergen Kwiks

44 Amélie Bergen Kwiks

45 Lena Hendrickx Kwiks

46 Kaljana Vermeylen Kwiks

47 Jade Van Aerschot Kwiks

48 Eline De Pooter Kwiks

49 febe crets Kwiks

50 Michelle Dewulf Kwiks

51 Liese Vanderbist Kwiks

52 Jesse Van Genechten Rakkers

53 Tijl Phlips Rakkers

54 Kobe Matthijnssens Rakkers

55 Robin De Pooter Rakkers

56 Marie Vanhorebeek Tippers

57 Nore Van Roy Tippers

58 Birte Van Bael Tippers

59 Mit Van Nuffel Tippers

60 Fran Van Opstal Tippers

61 Paulien Bergen Tippers

62 Paulien Bergen Tippers

63 Emma Hendrickx Tippers

64 Wannes Heiremans Toppers

65 Alexander Rijnders Toppers

66 Lennert Luyten Toppers

67 Jenne Bonroy Toppers

68 Lander Matthijnssens Toppers

69 Lars Vandenhouten Toppers

70 Fleur Serneels Tip10s

71 Lotte Waterschoot Tip10s

72 Gitte Laeremans Tip10s

73 Frauke Storms Tip10s

74 Noor Bruyndonkx Tip10s

75 Jolien Berghmans Tip10s

76 Maite Van Aerschot Tip10s

77 Babette Godts Tip10s

78 Steffi Phlips Tip10s

79 Aster Beeckmans Kerels

80 Arthur Vanhorebeek Kerels

81 Lowie Beckx Kerels

82 Ward Dils Kerels

83 Stef Luyten Kerels

84 Jonas Bergen Kerels

85 Ruben Beeckmans Aspi-jongens

86 Tjardo De Laet Aspi-jongens

87 Tjardo De Laet Aspi-jongens

88 Keo Vangenck Aspi-jongens

89 Xander Storms Aspi-jongens

90 Lars Serneels Aspi-jongens

91 Rik Van der Mieren Aspi-jongens

92 Roxanne Van den Wouwer Leiding

93 Wouter Nijs Leiding

94 Geoff Holemans Leiding

95 Rijul Peeters Leiding

96 Thomas Dils Leiding

97 Cara De Coster Leiding

98 Rani Aertgeerts Leiding

99 Jozefien Van der Mieren Leiding

100 Zinke Janssens Leiding

101 Julie Van Dingenen Leiding

102 Sarah Aertgeerts Leiding

103 Roos Janssens Leiding