Inschrijvingen

Maak je keuze

Als er actieve inschrijvingen zijn, dan kan je deze hieronder terugvinden.
Klik op de titelbalk en het gekozen formulier zal zichtbaar worden.

Chirokamp Jongens 2019

Hieronder kan je je inschrijven voor het chirokamp van de jongens in Essen. Je inschrijving is pas compleet als je betaald hebt via overschrijving op BE88 7330 1661 7241.
Met de vermelding "Kamp Essen 2019 + naam van het kind/de kinderen + afdeling". Dit is €100 voor de jongsten (Ribbels & Speelclub) en €125 voor de oudsten (Rakkers, Toppers, Kerels, Aspi's).




 

Reeds ingeschreven

Nr Voornaam Naam Afdeling

1 mathias en milan craps Ribbeljongens

2 Lesse Van Aerschot Ribbeljongens

3 Lars Follon Ribbeljongens

4 Skyler Wouters Ribbeljongens

5 Matteo Voet Ribbeljongens

6 Bram Windelinckx Ribbeljongens

7 Stef Windelinckx Ribbeljongens

8 Liam Vermeylen Ribbeljongens

9 Liam Lambrechts Ribbeljongens

10 Tist Bensch Speelclubjongens

11 Lennert Vander Elst Speelclubjongens

12 Tuur Verduyckt Speelclubjongens

13 Victor Boeckx Speelclubjongens

14 Jesse Van Genechten Speelclubjongens

15 Wannes Reynders Speelclubjongens

16 Ferre Aertgeerts Speelclubjongens

17 Roan Verlinden Speelclubjongens

18 Elias Bruyndonckx Speelclubjongens

19 Tisse Louis De Roover Speelclubjongens

20 Rune Matthijnssens Speelclubjongens

21 Thiebe Segers Speelclubjongens

22 Lennert Luyten Rakkers

23 Fara Fall Rakkers

24 Jenne Bonroy Rakkers

25 Wannes Heiremans Rakkers

26 Daan Waterschoot Rakkers

27 Robin De Pooter Rakkers

28 Matthijnssens Kobe Rakkers

29 Stan Torfs Rakkers

30 Aster Beeckmans Toppers

31 Stef Luyten Toppers

32 Maarten Swiggers Toppers

33 Ward Dils Toppers

34 Seppe Elsen Toppers

35 Jasper verreet Toppers

36 Gust Beckx Toppers

37 Lowie Beckx Toppers

38 Jonas Bergen Toppers

39 Matthijnssens Lander Toppers

40 Ruben Beeckmans Kerels

41 Kieran Van den Bosch Kerels

42 Bram Verbruggen Kerels

43 Lars De Ryck Kerels

44 Jasper Storms Kerels

45 Keo Vangenck Kerels

46 Tjardo De Laet Kerels

47 Lars Serneels Kerels

48 Rik Van der Mieren Kerels

49 Simon Van wichelen Kerels

50 Lowie Serneels Kerels

51 Arthur Vanhorebeek Kerels

52 Siebe Daneels Aspi-jongens

53 Geoff Holemans Aspi-jongens

54 Xander Storms Aspi-jongens

55 Tuur Serneels Aspi-jongens

56 Jesse Daems Leiding

57 Arno Vangoetsenhoven Leiding

58 Wouter Nijs Leiding

59 Brent Vanheel Leiding

60 Matthias Nijs Leiding

61 Lander Van der Velpen Leiding

62 Thomas Dils Leiding

63 Rijul Peeters Leiding